2010 Modern Şömine modelleri

Yaz günü ne şöminesi kesker alaka demeyin kış aylarında şömine fiyatları %35 daha pahalı olduğunu unutmayın yazın çok daha hesaplı fiyatlara şömine sahibi olabilirsiniz. Avrupa Birliği ülkeleri içinde sadece odun ve kömür değil, doğalgaz ve/veya LPG yakıtlı şömine haznelerinde en yüksek teknoloji ve güvenilirliğe sahip firmadır. Sektördeki 45 yıllık deneyimi, ürün tasarımındaki emniyet, kullanışlılık ve verimliliği eşsiz kılmaktadır. Ürünler AB standart (CE) ve normlarının yanı sıra DIN, CZ, HR+, ISO 9001 ve NF sertifikaları ile en üst kalite sınıfındadır.

Neden Doğalgaz veya LPG yakıtlı şömine almalıyım

Konfor: Manuel veya termostatik ateş kontrolü, Elektronik pilot ateşlemesi ve alev seviye kontrolü, Minimal bakım

Performans: %80 verimlilik (8 – 12kW/s ısı gücü), keyifli radiant ısı

Güvenlik: Mekan oksijenini tüketmeyen baca (hermetic), Karbon-monoksit zehirlenmesine karşı tam emniyet (risk faktörü:%0), Soft heating sistemi sayesinde emniyetli ısı kontrolü (bu sistem sayesinde yüksek ısı sonucu hazne etrafındaki yapı malzemesi karbonizasyonu ve havada partikül oluşmaz)

Dayanıklılık: Sektördeki en gelişmiş teknoloji Soft heating sistemi sayesinde aşırı ısınmaya karşı önlem

Estetik: Zarif tasarımlar. Çeşitli renklerde taş ve yapay odun seçenekleri, Exclusive dizaynlar. Garanti: 6 YIL ve Şömine ayrıcalığı ile hizmet ve servis

şömine modelleri

450m3/sa havalandırma çıkışı. Gerçek ateşin mükemmel sessizlikteki rahatlığı. Üst ızgara yanmaz maden alaşımından, alt ızgara ise döküm demirden olmak üzere iki ocak ızgarası küllerin çok kolay bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Kolay ulaşılabilir kül tablası. Özel olarak tasarlanmış şekli sayesinde küllerin kolay ve hızlı temizlenmesini sağlar. Cihazlarda farklı yakıt türleri kullanarak havanın dağılımı iki ızgaranın kullanımıyla ayarlanabiliyor: odun pozisyonunda hava, hava dağıtıcı tarafından odunların her yerine dağıtılıyor. Kömür pozisyonunda ise hava yakıtın altından dağıtılıyor. Kapak paslanmaz çelik ile güçlendirilmiş mükemmel bir yalıtıma sahiptir. En yüksek ısılara bile dayanıklı olan büyük camı de-misting sistemi sayesinde her zaman temiz kalıyor. Birinci sınıf yanmaz tuğlalar estetik görünümlerinin yanında mükemmel bir ısı haznesi ve yanma derecesi sağlıyor. Opsiyon olarak döküm demir panellerle de değiştirilebilirler. Derin yanma odası yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır. Yanma odasının şekli kapak açıldığında kıvılcımların dışarı sıçramasını önlemektedir. Çeliğin ısı iletkenliği sayesinde hızlı bir ısı dağılımı sağlanmaktadır.

somine modelleri (1)

Diğer Şömine Modelleri

, , ,
2 comments to “2010 Modern Şömine modelleri”
  1. Doğalgaz ve odunla yanan şöminelerle ısınmak mumkun mu acaba? yani evin heryerini ısıtmak mumkun mu ?

  2. odunlu şömiler 150 m2 açık alan ıstma garantili uygulanmaktadırlar.doğal gazlı şömineler 60 ila 80 m2 alan ısıtabilir..teknik olarak ısıyı diğer odalara taşınamadığından.bağımsız bölümler bu ısıdan yeterince faydalanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir