AquaClean duşlu klozet tuvalet

AquaClean duşlu tuvaletin nazikçe güçlenen duş spreyi tuvalet her kullanıldığında o temiz “henüz duş aldım” duygusuyla baş başa bırakıyor. Buna günlük rahatlık deniliyor. Temiz su ile nazikçe temizlenme cildin acımasını ve iltihaplanmasını engelliyor. Tabi bu durum hassas bir cilde sahip kişiler için daha da önemli. Bu gibi durumlarda duş spreyi ile vücut sıcaklığında gerçekleşecek bir temizlik çok uygun bir deneyim. Geberit’in ürettiği AquaClean duşlu tuvalet kişisel hijyene özellikle dikkat edenler için benzersiz bir tazelik duygusu ve temizlik sağlıyor. Çünkü insan vücudu sıcaklığındaki su, tuvalet kağıdı kullanımından daha yumuşak, daha hijyenik ve daha saf. Ayrıca bideden çok daha fazla kullanışlı: sadece oturuluyor, bir düğmeye basılıyor ve taharet musluğu tam temizlik sağlamak için hazır hale geliyor. Temiz hissetmek bu kadar kolay.

Konfor kişisel bir şey. Bu yüzden mükemmel konforu sağlamak için AquaClean duşlu tuvaletler, temassız sıcak havalı kurutma ve otomatik hava ile kurutma gibi birçok özellik sunuyor. Masaj fıskiyesi veya özellikle bayanlar için hijyenik duş imkanı da içeriyor. AquaClean duşlu tuvaletin nazikçe güçlenen duş spreyi tuvalet her kullanıldığında o temiz “henüz duş aldım” duygusuyla baş başa bırakıyor. Buna günlük rahatlık deniliyor. Temiz su ile nazikçe temizlenme cildin acımasını ve iltihaplanmasını engelliyor. Tabi bu durum hassas bir cilde sahip kişiler için daha da önemli. Bu gibi durumlarda duş spreyi ile vücut sıcaklığında gerçekleşecek bir temizlik çok uygun bir deneyim.

Duşlu Klozet Temizleme Sistemi

AquaClean 8000, her zaman maksimum hijyeni sağlayan benzersiz bir taharet musluğu temizleme sistemi ile birlikte veriliyor. Taharet musluğu üzerindeki delikler her kullanım öncesinde ve sonrasında otomatik olarak su ile temizleniyor. Bu işlem her kullanıcı için kusursuz hijyenik bir taharet garanti ediyor.Geberit, seyahatlerde kullanılabilecek el duşlu sistemlerden, seramik klozetlere uygulanabilen otomatik taharet sistemli, klozet kapaklarına ve tabi ki eksiksiz taharet imkanı sunan en gelişmiş komple çözümlere kadar tüm aralıktaki duşlu tuvaletleri sunabilen tek üretici firma. Günümüz modern, hijyene önem veren toplumlarda AquaClean 8000 duşlu tuvalet banyolar için tam bir zorunluluk. Şık çağdaş dizayn aralığı her stildeki banyolara uygun bir model olduğu anlamına geliyor.

Evlerdeki veya apartmanlardaki yenilemeler ya da yeni yapı projeleri düşünülürse AquaClean 8000 duşlu tuvaletler kullanıcılara birçok alternatif sunuyor. Diğer belirgin avantajlarının yanı sıra genel banyo tasarımında daha fazla esneklik sağlayan AquaClean 8000 duşlu tuvalet bideye duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.Uzaktan kumanda ünitesi kullanılarak hem duş spreyinin hem de ılık kurulama havasının şiddeti ve sıcaklığı beğeniye göre ayarlanabiliyor. Ilık duş spreyi kısa bir zamandan sonra soğuklaşmaya başlıyor, gözenekler kapanıyor, kan sirkülasyona teşvik edilerek hoş ve diri bir his sağlanıyor. AquaClean 8000plus ayrıca masaj yapan bir fıskiye, bayanlar için duş imkanı ya da daha yoğun temizlik için dalgalı duş spreyi de sunuyor.

Kullanışlı Uzaktan Kumanda Ünitesi

Belirgin ve el altında hazır bulunan uzaktan kumanda 4 kişiye özel hafıza imkanı sunuyor ve tam olarak klozet taşının içine monte edilmiş. AquaClean 4000 zarafeti, yer tasarrufu sağlayan dizaynı ve mükemmel özellikleri ile ön plana çıkıyor. Otomatik taharet musluğu, belirgin bir şekilde dizayn edilmiş kontrol paneli üzerindeki düğmeye basılarak aktif hale getiriliyor ve suyun şiddeti-sıcaklığı ayaranabiliyor.

AquaClean 5000plus adapte edilebilir duşlu klozet kapakları fonksiyonel dizaynları, basit, görünebilir kontrol panelleri ve opsiyonel konfor özellikleri ile donatılmışlar. Tek bir buton kullanılarak benzersiz bir temizlik ve hijyen duygusu sunmanın yanı sıra, kişiye özgü ayarlanabilir duş spreyi ve modeline bağlı olarak hafif ılık hava ile kurutma veya otomatik hava tahliye fonksiyonlarına da sahip. Mevcut tuvaleti konforlu bir AquaClean duşlu tuvalete çevirmek çok kolay bir işlem. Ve bir kere denendiğinde vazgeçilmez oluyor.

Kullanıcı Kadar Özel

Geberit AquaClean duşlu tuvaletlerin kullanıcılara sunduğu çeşitli lüks sistemlerden, temel ilave klozet kapaklarına ve hatta dışarıdayken kullanabilecek seyahat modeline kadar geniş bir ürün grubuna sahip. Her model, lüks konforun ve kullanışlı işlevselliğin bir örneği. Diğer bir deyişle toplam kalite, yenilik ve dizayn kavramları standart olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ürün aralığı her ihtiyaca, zevke ve bütçeye uygun, bu da hiç kimsenin AquaClean duşlu tuvaletten mahrum kalmayacağının bir ifadesi. Hangi model seçilirse seçilsin kullanıcı için vazgeçilmez olacak.

, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir