Asansörlü çamaşır kurutma askılığı

asansörlü çamaşır kurutmalık Son yıllarda yeni yapılan ev projelerinde evlerin balkonları çok ufak yapıldığından dolayı çamaşırları kurutmak bir sorun haline geliyor. Bu sorunu bir çözüm sağlamak üzere üretilen asansörlü sistem çamaşır kurutmalık aparatı yerden tasarruf etmebizi sağlıyor.

Asansörlü çamaşır kurutma askılığı özellikleri ise şöyle ; Çamaşır kurutma sistemi olarak üretilen asansörlü çamaşır asma sistemi sayesinde, çamaşırların asılmasında kolaylık ve emniyet sağlar. Mekanizması sayesinde askılar ve çamaşır ipleri istenilen seviyeye kadar indirilip, çamaşırlar asılabilir.

Asılan yıkanmış çamaşırlarınızın, istenilen seviyeye kadar kaldırılarak havada asılı olarakkurutulmasına imkan sağlar. Çamaşırlarınız TAVANDA kurutulduğundan ayak altında çamaşır kalabalığına son verir. Çamaşır kurutmada en büyük sorun olan sarkmalar ve ütü sonrası çirkin bir görüntü oluşturan mandal izlerinin oluşmasını engeller. Çamaşırlarınızda kuruma esnasında ortaya çıkan kırışıklıkların açılmasını sağlar.  Konumlandırıldığı mekanlarda hacimsel kazanç sağlayan bir çamaşır kurutma askılığıdır.

Ürünün parekende satış fiyatı ise 2mt X 65cm = 134.90 TL – 1.5mt X 60cm = 119.90 TL

Asansörlü çamaşır kurutma askılığı montaj videosu

, , ,
6 comments to “Asansörlü çamaşır kurutma askılığı”
  1. sistem çok güzel ama çamaşır asıla çubuklar kalın olduğu için mandal tutturulamıyor. daha ince çubuklar kullanılmalı.

  2. aynısını ucuz ipli çamaşırlıkla yapabilirsiniz, yada 4 çıtayla çerçeve yapıp evde hazırlayabilirisniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir