Banyo Mutfak Duşakabin Fayans için Buhar Makinası

Artık Mutfak faynslarına işlemiş yağlar banyolardaki kireç kalıntılarına mükemmel çözüm. Alman Karchersc firmasının çıkardığı buharlı temizlik seti çok işlevselli bir ürün aslında. Hem buharlı temizleyici hem ütü hemde cam temizleyici. Karchersc firmasının ürünleri piyasadaki bazı ürünlere göre biraz pahalı gelebelir ama sakın karchersc şaşmayın derim.

Teyzem televizyonda yayınlanan Her eve lazım programından simbo marka buhar makinası satın almış ürün 3 gün sonra geldi hemen denemek için paketini açtık makinayı çalıştırdığımızda ise hüsrana uğradık televizyonda kirleri nasıl kolay çıkarıyordu oysakı uzaktan yakından alakası yok. Ayrıca su deposu yarım litre olması hemen buharın bitmesine sepep oluyor. Buhar makinalarına en önemli olan su deposunun büyüklüğü ve bar basınç oranı televizyonda ve piyasada satılan bir çok ürünün basınç oranları düşük olduğundan pek bir işe yaramıyor. Paranıza yazık olmaması için bu ürünlerin yanından dahi geçmeyelim. Karchersc buhar makinası o kadar güçlü ki size bilgilerini aktarayım 1800W ısıtıcı yani hazneye ilk suyu koyduğunuzda 6 dakikada kullanıma hazır hale geliyor. 3 litre su tankı ve 4 bar basınç özelliği.

Ürünle birlikte gelen aksesuarları cihazın içinde saklama haznesi mevcut. Kullanım alanları halılarda mukemmel sonuç veriyor. Fayans aralarına işlemiş kirleri çıkartmada oldukça başarılı. Cam silme aparıtını takarak zahmetsizce camlarınızı temizleyebilirsiniz. Duşakabinlerimiz aralara işlemiş kurumuş ve kalıtsal halıne gelmiş kireç artıklarını hemen etki ediyor.

Kalorifer petek aralarına işlemiş kirleri saymakla bitmez. Her evin ihtiyacı aslında fiyat olarak ise 1000 lira civarında üst modelleri bin liranın üzerine çıkabiliyor. Yaptıklarına bakacak olursak bu paraya acımayın derim bizi bir çok zahmetli işten kurtarıyor ve hijyenik bir temizlik sağlıyor. Eğer evlerinde kullanan ev hanımları varsa buradan ürünle ilgili yorumlarını bizlerle paylaşırsa çok sevinirim…

, , , ,
4 comments to “Banyo Mutfak Duşakabin Fayans için Buhar Makinası”
  1. Bende almayı düşünüyorum iyice araştırdım Karcher en iyisi görünüyor Alman olduğu içinde ayrı bir avantajı var yalnız SV 1902 modeli 2.250 ytl şimdiki fiyatı yani vakumlu üçü bir arada olanları malesef yüksek ama bebeğim olduğu için almayı düşünüyorum aradım konuştum 1.800 ytl buhar temizlik makinası sadece buhar makinası diğeri hem buharla temizliyor hem çekiyor hem ütü yapıyor neler neler ondan pahalı biraz vakumlu olanın bir düşük modelide SV1802 1.400ytl ama kampanyalı fiyatı yani yoksa baya pahalı ürünleri

  2. bende almayı düşünüyorum ama danışma adresi bulamadım. bilgi nereden alabilirim .istanbul anadolu yakası için

  3. bende almayı düşünüyorum tabi indirime girince çünkü çok pahalı umarım en kısa zamanda indirime girer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir