Cam merdiven modelleri

cam merdiven modelleri Cam merdivenler evinizde sadeliği ve şıklığı bir arada sunar. Cam merdiven modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Merdivenler üst katı ve alt katı birbirine bağlar ve dekorasyonun da vazgeçilmezlerindendir. Merdivenler yumuşak eğimlere sahip olmalıdır. Sarmal merdivenler enerjinin dolaşması açısından zorluk çıkarmaktadır. Merdivende basamak sayısı çok önemlidir. Üçlü yada dörtlü olarak gruplandırılır. Üçlü döngü; altın, gümüş ve ölümdür. Dörtlü döngü; şans, bolluk, şanssızlık ve başarızlıktan oluşur.Yani son basamağın altın, gümüş, şans veya bolluk olması gerekir.

Merdivenler kesinlikle ön kapıya, yatak odasının kapısına, tuvalet kapısına bakmamalıdır. Aynı zamanda evin merkezine de yerleştirilmemelidir. Özellikle dublex tarzı evlerde tercih edilen merdivenler hem konum hem de görsel açıdan iyi ayarlanmalıdır. Merdivenler cam, metal, ahşap olarak kullanıcının isteği doğrultusunda yapılabilir.  Aşağıdaki farklı model ve yapıdaki merdivenleri mutlaka inceleyin.

, , ,
One comment to “Cam merdiven modelleri”
  1. Merhaba cam merdiven ve korkulukları çok beğendim kendim de böyle bir şey istiyorum (cam merdiven ve korkulukları ) harika modeller tasarım harikası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir