Cam sıva Kale’den Dekoratif camsıva

camsıva

Camsıva doğal bir ortam yaratılmak istenen tüm mekanlarda kullanılabilir. Özellikle kafe, mağaza, ofis, otel giriş holü gibi mekanlarda çok farklı ve başarılı uygulama imkanı sunuyor. Camsıva, doğal ve mistik bir izlenim yaratan yepyeni bir ürün. Dokulu yapısıyla doğal bir görünüm yaratıyor. Uygulamasının kolay olması ve sonrasında boyanmasının gerekmemesi Camsıva’nın sağladığı önemli avantajlar. Camsıva uygulamamızda ürünü sirkülasyonu fazla olan yerlerde kullanmayı tercih ettik. Camsıva tamamlayıcı bir ürün, Kale tarafından sektörün beğenisine sunulan Camsıva, ülkemizde son yılların en yenilikçi ürünlerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Camın parlaklığı ve ışıltısını dekoratif hazır renkli sıvalara taşıyan Camsıva, uygulandığı mekanlara eşsiz bir estetik görünüm katarken göz kamaştırıcı renkleriyle moda yaratıyor.

1968 yılından beri, dekoratif hazır renkli sıvaları Türk Mimar ve Mühendisleriyle buluşturan Kale, sektörde daima yeniliklerin öncüsü olmuştur. Camsıva gibi inovatif bir ürünü sektörün hizmetine sunan Kale, yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor.
Camsıva, sektörün beğenisine sunulduğu günden bu yana pek çok özel yaşam alanında uygulanarak camın büyüsünü mekanlara yansıttı. Karacaahmet Şakirin Cami’nden santralistanbul’a, BISwear Mağazası’ndan Avcılar Konakları’na, Sortie eğlence merkezinden bazı alışveriş merkezlerine kadar pek çok özel projede kullanılan Camsıva ülkemizin tanınmış mimar, tasarımcı ve dekoratörlerinden tam not aldı.

, , ,
One comment to “Cam sıva Kale’den Dekoratif camsıva”
  1. gercekten uygulaması cok kolay ayrıca yaptıgımız uygulamalardan aldıgımız müşteri memnuniyeti bizim icinde cok önemli.görüntü mükemmel.bu güzel malzeme için tüm kale grubuna teşekkür ediyorum biz ustalar daima en güzelini uygulamasını severiz cok teşekkürler.KALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir