Campact Laminant

Campact Laminant paneller yeni yapılarda sıklıklı kullanılmaya başlandı. Compact Laminat (Masif Laminat); termosetting reçine emdirilmiş çok sayıda kraft tabakalarının ön ve arka yüzeyine melamin esaslı dekor tabakasının gelmesiyle yüksek ısı (170°C) ve basınç (100 -120 bar kg/cm2) altında 60-90 dakika çok katlı preslerde preslenmesi sonrasında meydana gelen homojen cephe giydirme levhalarıdır.

MECOLAM Compact Laminat Paneller ISO 9001 ve EN 438 standartlarında CGF kalitesiyle üretiliyor. Compact Laminat cephe kaplama sistemi ile giydirilmiş binalarda, bina yüzeyi ile kaplama tam olarak ayrıldığından, maksimum düzeyde havalandırma sağlandığı gibi, rutubet, ısı kaybı ve ısı farklılıkları da önlenmiş oluyor.

Geniş renk ve desen seçeneği ile metal ve kompozit türevi diğer giydirme cephe levhalarına oranla daha esnek ve yaratıcı çözümler sunuyor.

Yarı havalandırmalı giydirme cephe sistemleri kategorisine giren sistem, temel olarak uygulama teknikleri açısından, malzeme kalınlığına bağlı olarak 4 grupta toplanıyor.

Yapıştırma Sistemi: (6 – 8 mm panel için)
Agraflı Askı Sistemi: (8 -10 mm panel için)
Perçinli Sistem: (6 – 8 mm panel için)
Yalıbaskısı Sistemi: (4 – 6 mm panel için)

,
One comment to “Campact Laminant”
  1. restarasyon çalışmasında yer alan wc nin kompakt lamine panel duvarının techizatı ile beraber m2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir