Casus anahtarlık kamera

anahtarlık kamera Casus anahtarlık kameralar bir çok internet sistesinde 40 liradan satılıyor. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bir çok ortam dinleme casus gizli kameralar yüzünden bir çok kişinin hayatı alt üst oluyor.  Anahtarlık casus kameralar 8 gb veri kaydebilme kapasitesine sahip kameranın özellikleri ise şöyle Arabalarınızda kullandığınız anahtarlık alarm kumandasının içinde bulunan kamerayı araç içinde veya portatif olarak da taşınabildiği için araç dışında da güvenliklerinizde kullanabilirsiniz.  Diğer Casus Kameralara oranla sesi algılama ve iletme özelliği daha gelişmiştir. Usb’den şarj olarak çalışan anahtarlık kamera kendi hafızasına renkli ve sesli olarak kayıt yapabilmektedir. Dahili hafızasına 8 GB renkli ve sesli kayıt yapabilen anahtarlık kameranın tam şarj ile devamlı kullanma süresi 2 saattir.

Anahtarlık kameranın tam şarj edilme süresi 2 saattir.  Anahtarlık kamera kendi hafızasına kayıt yapan kameralardaki en yüksek çözünürlük olan 640×480 çözünürlüğünde olup,avi formatında 30 FPS kayıt yapar.Kayıt yaparken hiç bir ışık yakmaz.

Fotoğraf çözünürlüğü ise 1280×1024 olup jpeg formatında resim çeker. Kayıtları bilgisayarınıza anahtarlık kamera seti ile gelen USB kablosu ile anahtarlık kamerayı bilgisayarınıza bağlayarak Media Player’dan izleyebilirsiniz. Ayrıca anahtarlık kamera flashdisk özelliğinde olduğu için tüm döküman, resim, müzik ve datalarınızı anahtarlık kamerada taşıyabilir ve USB bağlantısı ile bilgisayara ya da bilgisayarınızdan anahtarlık kameraya aktarım yapabilirsiniz. Anahtarlık kameraya her türlü anahtarlığınızı takabilir, masa üstünde de bırakabilirsiniz.

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir