Cihazla Tesisat Kaçaklarını Bulmak

Su kaçaklarını bulmak için eskiden tesisat şüphelinelen bir yerden kırılıp su kaçağını buluncaya kadar kırıp dökülürdü. Son teknoloji ürünler sayesinde artık su kaçaklarını bulmak nokta atışı yapmak çok kolay

Eğer evinizde bir su kaçağı varsa ve cihazla kaçak tespiti yapacak birini çağırmak için acele etmeyin çünkü sizlere başımızdan geçen tecrübeleri aktaracağız.

Birinci öncelikle dikkat etmeniz gereken gelecek ustanın yada ekibin işinin eğli ve son teknoloji cihazlara sahip olması gerekmektedir. Bu cihazlar şuan ki piyasa fiyatları 100 bin liranın üzerindedir.

Cihazla Kaçak Bulma Fiyatları ne kadar ?

Büyük şehirleri Baz aldığımızda Cihazla Kaçak Bulma Fiyatları 150 ₺ ile 450 ₺ arasında değişmektedir. Öncelikle kaçak bulmak için %100 nokta atışı yapan bir ekip çağırmak istiyorsanız yukarıdaki resimdeki gibi termal kameralarının olması gerekmektedir. Kulaklıkla dinleme yapılarak bulunan su kaçakları uzun zaman harcamıza neden olmaktadır. Şimdi de sizlere su kaçaklarının nasıl bulunduğunu gösteren videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir