Dekoratif Taş ve Zemin Kaplamaları Modelleri

dekoratif taş kaplamlarında ürün ağı oldukça geniş. Yeniliklerinin arasında ise Biopietra Prestige collection, Biopietra mood ile renkli duvarlar ve Biocotto ile fırınlanmış zeminler var. Prestige koleskiyonunda malzemelerin ışıkla olan ilişkisine bambaşka bir yorum getiriliyor. Yüzeye glitter tozu kullanılması ile elde edilen konsept ışıltılı efektlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Ahşap, seramik, çelik ve cam gibi malzemelerle mükemmel bir uyum sergileyen Prestige koleksiyonu yaşam alanlarınıza hareketli ve değişken bir dekor alanı kazandırmanızı sağlar. Ekolojik olduğu ve radyoaktif emisyonu olmadığı için evlerinizde olduğu gibi spa merkezlerinde dahi gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Yakın bir zaman önce Endekosis tarafından Türkiye ye getirilen Biopietra İtalyan taş kaplamaları dünyanın bu alanda en beğenilen lider firmalarından biri. Otuz yılı aşkın bir süredir bu alanda deneyimini sürdüren firma başarısının büyük bir bölümü kullandığı ürünlerin yüzde yüz sağlıklı malzemelerden oluşmasından kaynaklanıyor. Biopietra duvar ve zemin koleksiyonlarında ki tüm ürünler Bio ve Eko uyumlu sertifikaya sahip kendi alanında tek firmadır. Biopietra duvar ve zemin kaplamalarında kullanılan hiçbir malzemede sağlığı tehdit eden ve çevre kirliliğine neden olabilecek hiçbir kimyasal katkı bulunmuyor. Tamamen doğaya her anlamda uyumlu çalışan firma doğal ham maddeleri modern endüstri ile birleştirirken bu dikkatinden asla taviz vermiyor.

Kaplamasının şeklinden kalınlığına, parıltısından rengine kadar her detayını kendi ihtiyacınıza ve zevkinize göre seçip hayalinizde alanları ortaya çıkarabiliyorsunuz. Kendi eserinizi duvarınızda yaşatmış olmanın verdiği heyecanla duvarlarınızın tadını çıkartabilirsiniz.

Biocotto ile fırınlanmış zeminler tamamen el yapımıdır. Evinizi kışın sıcak yazın serin tutacak özellikte ki bu ürün özel bio kil ve badem kabukları kullanılarak fırınlanıyor. İç ve dış cephelere uygun bu ürün hem modern hem de geleneksel bir imajı birlikte veriyor. Kullanılan tekniği sayesinde Biocotto fırınlanmış zeminler uzun süreli dayanımı garanti edebiliyor.

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir