Dış cephe giydirme sistemleri

dış cephe giydirmeCepheye bağlanmış aluminyum raylara sabitlenen yalıtımlı dış cephe panellerinden oluşuyor. Paneller, dışarıda cam elyafı katkılı beton ve ona yapıştırılmış ısı yalıtım katmanından oluşuyor. Tasarımda ozgurluk ve ifade gucu sağlayan cağdaş bir yapı sistemi olan paneller, inşaat sektorundeki artan enerji korunumu ve mimari yenilik ihtiyacını karşılamak icin geliştirilmiş. Geniş renk aralığı ve doku ceşitliliği sayesinde, kullanıcıların ozel ihtiyaclarına cevap vererek, her bina icin en iyi cozumu sunuyor. Beyaz renk dışında sekiz temel renk beş ayrı tonda üretilebiliyor, bu sayede kırk bir renkli bir palet oluşturuluyor. Bu renkler, duz, puruzlu, agregalı, fugalı gibi dort farklı dokuyla zenginleştirilebiliyor. Kamu binaları, konutlar, yuksek yapılar, turizm yapıları, sanayi yapıları, hastane, eğitim yapıları, iş yeri, alışveriş merkezleri, otoparklarda kullanılabildiği gibi mevcut binaların yenileme projelerinde de etkileyici cozumler sunuyor.

Dış cephe giydirme sistemleri Avantajları

• Farklı boyutları, geniş renk seceneği, ince birleşim detaylarıyla mevcut binalarda gozle gorulur bir değişime sebep oluyor.
• Yoğuşma ve nemi engelliyor, cephenin nefes almasına izin veriyor.
• Enerji tasarrufu sağlıyor. Bakım gerektirmediği icin işletme giderleri duşuk.
• On işlem gerektirmeden, betonarme perde, tuğla duvar, metal taşıyıcı gibi her tur yuzeye ve sisteme uygulanabiliyor.
• Sabitleme sistemi sertifikalı.
• Yuksek kalitede beton yuzeyi sayesinde yağmur, ruzgar, sıcaklık değişimleri gibi atmosfer olaylarına, yangına ve darbeye dayanıklı.
• İstenildiği takdirde I.S. (intelligent surface) teknolojisi sayesinde gun ışığın altında kendi kendini temizleyen bir cephe yaratılabiliyor.

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir