Dubleks Prefabrik Ev Planları

Dubleks Prefabrik Ev Planları Son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlanan prefabrik ve çelik konstrüksiyon evler bir hafta ile 3 hafta gibi kısa sürede inşa edilebilme özelliği sayesinde tercih sebebi oldu. Prefabrik evlerde hava şartlarına bağlı 20 yıl garanti veriliyor. Çelik konstrüksiyon evlerde ise ömür boyu garanti veriliyor. 130 metrekararelik 2 katlı dubleks bir evin anahtar teslim satış fiyatı ise 30 bin liradan başlıyor. Çelik konstrüksiyon evlerde ise fiyat 70 bin liradan başlıyor. Ev satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise evin kat planı’dır. Evin kullanışlı olması için ev planının çok kullanışlı olması gerekmektedir. Çünkü sonradan tadilat yapmak çok maliyetli olacaktır. Sizlere fikir vermesi açısında örnek kat planlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dubleks Prefabrik Ev Planları (1)

Dubleks Prefabrik Ev Planları (2)

Dubleks Prefabrik Ev Planları (3)

Dubleks Prefabrik Ev Planları (4)

Dubleks Prefabrik Ev Planları (5)

, ,
7 comments to “Dubleks Prefabrik Ev Planları”
  1. RESİMDE GÖSTERİĞİNİZ EV DEDİĞİNİZ GİBİ 70 BİN TL DEN Mİ BAŞLIYOR YADA FİYAT ARTTIKÇA EVE ÖRNEK GARAJ GİBİ EKLER DEMİ SUNUYORSUNUZ AÇIKLAYICI BİR MESAJ YAZARMISINIZ.

  2. Bİr sorum daha olucak resimde gösterilen ev alt üst katlı toplam 160m2 mi yoksa alt 160 m2 Üst 160m2 yani ikisi beraber 320 m2 mi oluyo

  3. selamun aleykum dubleks ev için bir isteğim olacaktı bilgilendirirseniz sevinirim.üç yatak odası (ebeveyn odasına ait banyo) iki çocuk odası (üst katta pencereleri büyük ve çalışma için gerekli büyüklükte) bir çalışma aktivite odası duvarları büyük ölçüde pencereli dışarıya hakim bir salon (şömineli) kiler 25 metre kare(min) mutfak (mutfaktan dışarıya camlı balkon yada bir duvarın büyük bir bölümü tabandan tavana kadar camlı) üst katta 30mkareli camlı teras.çatı yapısı klasik yapıdan çok estetik yapılı.çok karmaşık yazdım ama inşallah anlatabildim bu ihtiyaçları alt kat veya üst kata dizayn olabilecek (belirtilen üst kat yada alt kat dizaynlar hariç) yerleşmiş bir yapı plan projesi çizebilir misiniz teşekkürler.

  4. RESİMDE GÖSTERİĞİNİZ EV DEDİĞİNİZ GİBİ 70 BİN TL DEN Mİ BAŞLIYOR YADA FİYAT ARTTIKÇA EVE ÖRNEK GARAJ GİBİ EKLER DEMİ SUNUYORSUNUZ

  5. Çelik kontriksion tek kat 70 metrekare anahtar teslim fiyatını öğrenmek istiyorum köydeki yerimizde düşünüyoruz.

  6. Modern bir prefabrik ev almak istiyorum. Sitenizdeki modellerden birini de begendim ancak evin ust kat merdiveni disaridan gorunuyor, ben tabiki iceriden ve fazla yer kaplamayacak bir verdiven istiyorum. Yerim kocaeli Akmesede olacak, kartal dan tam 80 km mesafede. Malzeme standartlari, plan proje hizmeti dahil evin maliyetini ve sureci gorusmek isterim, iyi calismalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir