Duş sistemleri Masajlı Son Moda !

Grohe Tasarım ve Teknoloji Merkezi’nin kullanıcılarına sunduğu 2004 “IF-Industrie Forum Design Plus” ödüllü, yağmurlama tipi akış özelliğine sahip “Rainshower”, sadece tasarımıyla değil montaj ve kullanım kolaylığıyla da ev, otel ve spor tesislerinin tercihi…

Özel olarak geliştirilen “klik sistem” sayesinde bu sıradışı tasarım, duvar içi tesisat gerektirmeyen tepe duşu kullanımının yanısıra, istenildiğinde el duşu ile birlikte kullanılabilme olanağı sağlıyor.

Klik Sistem

Estetik dizaynının yanında, uygulanmasında da her türlü kolaylığı sunan Rainshower, uygunluğuna göre ankastre tesisatlarda da kullanılabilir.

Hemen her tasarımı ses getiren Grohe’nin bu keyifli modeli; duş zevkini doruğa çıkaran, güne iyi başlayıp, günün çok rahatlamış bir şekilde bitmesini sağlayan çok sayıda özelliğiyle dikkat çekiyor.

Retro ve modern olmak üzere, iki çeşit dirsek ve tepe duşu modeli mevcut olan Rainshower’ın, her iki tasarımındaki dirsek ve tepe duşları birbirine uyumludur.

Ankastre Montaj

İstenilirse dirsek yerine tavandan iniş borusu (maksimum 30 cm) ile birlikte kullanılabilir.

Banyo bataryasından bağımsız olarak, farklı duvarlara monte edilebilme özelliğine sahip olan Rainshower, her türlü banyo bataryası ile kullanabilme avantajı sunuyor. Basınç ve sıcaklık değişimlerine güvenli bir çözüm getiren Grohe termostatik bataryaları sayesinde, Rainshower ile duş keyfini ve kalitesini daha üst noktalara çıkartabilirsiniz.

3 bar akış basıncında, maksimum 24 l/dk su veren Rainshower, yumuşak su akışı ile ‘fonksiyonellik ve su tasarrufu sağlama’ gibi geleneksel Grohe avantajlarını da beraber sunuyor. Getirdiği yeniliklerle ve üstün teknolojisiyle, bu özel duş sistemi, kullanıcılarına mükemmeli yaşatmak amacıyla tasarlanmış sıradışı bir ürün olarak değerlendiriliyor.

Tenso Termostatik Bataryalı Rainshower Duş Sistemi için:

– Bataryanın merkezi, bitmiş kottan 1 metre olursa, tepe duşunun altı bitmiş kottan 2.05 metreye denk gelmektedir. Bu ölçüler, 1.70 m boyundaki kullanıcılar için idealdir. Diğer durumlarda, kullanıcının boyuna göre aşağıya veya yukarıya doğru olmak üzere tesisat ayarlanabilir.

-Rainshower duş sistemi, Tenso termostatik batarya ile birlikte kullanılır. 27 032 kodlu ful sistem, tek bir kutunun içinden çıkmaktadır. Elmas tozuyla kaplı aquadimmer sistem sayesinde, açma/kapama ve tepe duşu/el duşu yönlendirme işlemi çok daha kolaylıkla yapılmaktadır.

– Duş sisteminde bulunan borunun içinde, başka bir boru daha yer almakta ve su, ikinci borunun içinden geçmektedir. Dolayısıyla, dış boruda ısınma oluşmaz. Bu özelliğinden dolayı, kullanıcılar tarafından tutamak olarak da kullanılabilir.

– Rainshower tepe duşu ve el duşu çıkış uçları silimmerdir. SpeedClean anti-kireç sistemi sayesinde kireç tutmaz, kolaylıkla temizlenir. 5 yıl garantilidir.

– Mikrofon el duşuna sahip olan sistemin, tij yüksekliği de ayarlanabilir. Spiral hortum dayanıklıdır; kendi ekseni etrafında 3600 dönebilir. Dolayısıyla, spiral hortumda kırılma problemi yaşanmaz.

Rainshower Duş Sistemi İçin Teknik Özellikler:

 

– Klik sistem sayesinde, istenildiğinde el duşu, istenildiğinde batarya ile kullanımı mümkün olmaktadır.

-Her türlü banyo bataryası ile birlikte kullanılabilir. Kullanıcının boyuna göre montaj yüksekliği ayarlanmalıdır. Küvet, jakuzi üstüne, duş teknelerine montaj yapılabilir. Batarya ve duş sisteminin farklı duvarda olması gereken durumlarda da, spiral hortumu sayesinde kurulum yapılabilir.

-Duş sisteminde bulunan borunun içinde başka bir boru daha yer almakta ve su, bu boru içinden geçmektedir. Dolayısıyla, dış boruda ısınma olmamaktadır. Bu özelliği ile kullanıcılar tarafından tutamak olarak da kullanılabilir.

– Rainshower tepe duşu ve el duşu çıkış uçları silimmerdir, SpeedClean anti-kireç sistemi sayesinde kireç tutmaz, kolaylıkla temizlenir. 5 yıl garantilidir.

– Mikrofon el duşuna sahip olan sistemin, tij yüksekliği de ayarlanabilir. Spiral hortum dayanıklıdır; kendi ekseni etrafında 3600 dönebilir. Dolayısıyla, spiral hortumda kırılma problemi yaşanmaz.

Grohe Ürün Grubu
Mix ve volanlı lavabo/banyo bataryaları
Termostatik banyo bataryaları
Ankastre bataryalar
Mutfak evye bataryaları
Elektronik (Fotoselli) lavabo bataryaları
Elektronik (Fotoselli)ve mekanik pisuar yıkama sistemleri
Start/stop, pnömatik gömme rezervuarlar
Duş sistemleri, şok duş, spor duş, plaj duşu,
Gizli taharet muslukları, sifonlar, ara musluklar, taharet spreyleri
Zaman ayarlı lavabo ve duş bataryaları
Banyo aksesuarları

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir