Duş teknesi modelleri

Banyonuzun daha ferah görünmesi için, yerden çok yüksek olmayan ve mümkün olduğu kadar sade bir duş teknesi tercih etmelisiniz. Açık renklerdeki duş tekneleri yine mekanda aydınlık ve genişlik yaratır. Duş teknelerinde genellikle akrilik veya polimer olanlar tercih edilir. Polimer duş tekneleri oldukça ağırdır ve kurulumda zorluk yaratabilir. Ancak akrilik olanlar da kullanırken yaylanma etkisi yaratır ancak sararma ve deforme olmaz. Günümüzde kullanılan duş tekneleri sadece klasik kare olanlarla sınırlı değildir.

Farklı renk ve şekil seçenekleri bulunan duş teknelerini kendi beğeninize ve banyonuzun şekline göre oval, köşe, dikdörtgen veya kare olarak seçebilirsiniz. Akrilik duş teknesi sın günlerde sıkça tercih edilen modeller arasında. İsteğe göre döküm dus teknesi de seçilebilir. Duş tekneleri , duş yapmak amacıyla kullanılan, derinliği fazla olmayan farklı renk, şekil ve malzemelerden yapılan bir banyo teknesidir. Çocukların, yaşlıların veya bedensel engellilerin daha rahat kullanması için duş tekneleri banyo küvetleri nden daha uygun ve doğru bir seçimdir. Özellikle bebek küveti yerine bebeğinizi daha kolaylıkla yıkayabileceğiniz bebek duş tekneleri ni tercih edebilirsiniz. Ayrıca daha da güvenli olması açısından kaygan olmayan zeminler seçilebilir. Son zamanlarda duş tekneleriyle birlikte tercih edilen kabinler, cam veya polistren olarak ikiye ayrılır. Polistrenin avantajı içerinin görünmesini engellemesidir. Çok amaçlı kullanılan banyolarda veya başka banyo olmayan evlerde polistren tercih edilebiliyor.

Cam kabinler ise çeşitli seçeneklerde olup kapılı veya sürgülü olarak alınabilir. Kullanılan camların çoğu temper cam olduğu için herhangi bir kırılma veya yaralanmaya neden olmaz. İnsanların temizliğe ayıracakları vaktin gittikçe sınırlı olmasından dolayı, duş kabinler temizlikte kolaylık ve zaman tasarrufu sağlar. Suyun dışarıya taşmasını engeller.Her geçen gün daha da gelişen duş kabinleri ve teknolojisi, kullanıcılar için çok farklı seçenekler sunmaya başlamıştır. Gelişen teknolojiyle birlikte müzik çalan, su sıcaklığını otomatik ayarlayan, basınçlı su püskürten, telefonu olan vb. gibi birçok küvet duşakabin üretilmeye başlanmıştır. Önemli olan kalitesiz cam veya ucuz plastikle üretilmiş duş kabinleri ni satın almamak. Çünkü bu ürünler, kırılma ve çatlama yapabilir. Satın aldığınız ürünün, satış sonrası hizmetlerinin olması gereklidir.

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir