Elektronik Klozet

Modern görüntüsü ile , hijyen ve konfor adına değer taşıyan tüm özellikleri tek bir kapak altında buluşturuyor. Ödüllü tasarımı ile residence, hotel ve hastane projeleri gibi uygulandığı her ortamda estetiği ve kaliteyi yansıtıyor. Standart ve gömme rezervuarlara uyumlu kendi tesisatı ve taşınabilir bir kapak olması özelliği ile piyasadaki mevcut klozetlere kolaylıkla montajı yapılabilen uygun maliyetli bir ürün.

Geliştirilen sistem sayesinde iki yıkama ucu (taharet borusu) aktif olarak çalışıyor ve bu özelliği ile  hem aile için genel kullanıma hem de kadınlara özel güvenli ve hijyenik kullanıma olanak sağlıyor.

Kapak üzerindeki sensör ile kullanıcı algılanıyor ve sistem otomatik olarak havalandırma fonksiyonunu devreye sokarak iyon yayma özelliği ile ortamdan kötü kokuları gideriyor.

 • Her yıkama öncesi ve sonrasında uçlar otomatik olarak sıcak su ile kendini temizliyor ve sonraki kullanıcılara hijyenik bir ortam bırakılıyor.
 • Kişiye özel değerler ile suyun sıcaklık derecesi (35°C-40°C) ve basıncı 5 kademeli olarak ayarlanabiliyor ve masaj efekti ile SPA ortamı yaratılarak hidroterapi sağlanıyor.
 • Hareketli uçlar yardımı ile yıkama yüzeyi genişletililiyor ve sıcak su banyosu ile Hemoroidi olanlar ve defekasyon sorunu yaşayan kişiler için konforlu ve hijyenik bir temizlik sağlıyor.
 • Yıkama sonrası otomatik olarak devreye giren derecesi ayarlanabilir (20°C-60°C) sıcak hava akımı ile kağıt kullanmadan kuruluk sağlanıyor ve tuvalet kağıdının sebep olduğu tahriş ve enfeksiyon bulaştırma riskinin önüne geçililiyor.
 • Sıcaklık derecesi kişiye ve mevcut iklim koşullarına göre ayarlanabilen oturak kullanıcılarına konforlu bir temizlik imkanı sunuyor.
 • Mikro işlemci aygıt sistemde algılanan sorunları kullanıcıya kontrol paneli uzerinde uyarı verebiliyor ve olası bir tehlike anında sigorta yardımıyla sistemi kapatabiliyor.
 • Hidrolik özelliği sayesinde klozet kapağı yavaş ve sessiz olarak açılıp kapanabiliyor, çarpmaların ve rahatsız edici seslerin oluşumu engelleniyor.
 • Spiral su arıtma filtresi sayesinde kullanılan suyun %99 oranında sterilizasyonu gerçekleşiyor ve kullanıcılar için güvenli ve sağlıklı bir temizlik sağlanıyor.
 • ,
  One comment to “Elektronik Klozet”

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir