Ev dekorasyonu fikirleri En Son Moda Resimli

kucuk daire dekorasyon (8)

Öncelikle evini yenilecekler bu yazımızı okumadan evinizin dekorasyonunu yapmaya sakın başlamayın. Ev dekorasyonu hepimiz için çok önemli konuların başında gelir. Evimizi dekore ederken dekoratöre para vermek yerine kendimiz yapmayı daha uygun buluruz. Bu nedenle de pratik bilgilere ihtiyaç duyarız. Bazı küçük ipuçları evimizi bir dekoratör ustalığı ile dekor etmemize yardımcı olur. Bunların en başında evimizin duvarlarını boyamak gelir.

Evimizin duvarlarını açık renkler ile boyar isek ev daha aydınlık ve ferah olacaktır. Özellikle küçük mekanlı odalar da bu durum çok önemlidir. Küçük odalarda açık renkleri tercih etmek her zaman evi daha büyük gösterecektir. Eğer ev büyük ise yaz ayını andıran kırmızı ve canlı renkler kullanılabilir.

Duvarlar ne renk boyanırsa boyansın tavan mutlaka beyaz boyanmalıdır. Çünkü tavandan yayılan enerji eve pozitif elektrik verecektir. Bunun yanında cam önlerine hiçbir aksesuar koymamalısınız. Çünkü ışığın engellenmesi eve negatif bir enerji verecektir. Sandalyeler ise boydan boya kumaş veya deri kaplı olmamalıdır. Sadece oturulacak bölümün kumaş kaplı olması ve ayaklarının sadece metal veya ahşap kaplı olmasını sağlayın. Çok fazla aksesuar evin boğulmasına neden olur.

kucuk daire dekorasyon (9)

kucuk daire dekorasyon (8)

kucuk daire dekorasyon (7)

kucuk daire dekorasyon (6)

kucuk daire dekorasyon (5)

kucuk daire dekorasyon (4)

kucuk daire dekorasyon (3)

kucuk daire dekorasyon (2)

kucuk daire dekorasyon (1)

stüdyo daire dekorasyonu (3)

stüdyo daire dekorasyonu (2)

stüdyo daire dekorasyonu (1)

stüdyo daire dekorasyonu

, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir