Ev temizlik robotu

ev temizlik robotuÇalışan bayanlar için ev temizliği zor bir iştir. Yorgun argın günün stresi ile eve gelmişsiniz ve sizi evde bekleyen birde yemek ve temizlik işi var. Peki bir robotun sizin yerinize bütün gün temizlik yapmasını istemezmiydiniz. Cevabınız eminimki evet olacaktır. iRobot firmasının ürettiği Roomba adlı robotu hiç durmak bilmeden sizin adınıza bu işi yapıyor. Onun için parke veya halı zemin farketmiyor. Etrafında bulunan sensörler sayesinde duvara rastladığında yönünü değiştiren robot içinde bir toz haznesine sahip. Parke yüzeyden halı yüzeye rahatça takılmadan geçebiliyor. Robot altındaki sensör sayesinde merdivenleri farkedip yön değiştirme özelliğinede sahip. Bu sayede yüksekten düşme derdide yok.

Çok dikkat çeken iki aksesuara sahip. İlk olarak kapı önüne koyacağınız bir aparat sayesinde onu sadece bir odada temizlik yapması için sınırlayabiliyorsunuz. Diğeri ise şarj cihazı. Şarj cihazını yere koyuyorsunuz. Temizlik esnasında gücü azaldığında şarj aletine yönleniyor ve kendi kendini şarj ediyor. Yani bu temizlik robotu günün 24 saati sizin için çalışıyor.

temizlik-robot

4 comments to “Ev temizlik robotu”
  1. Bu ev temizlik robotunun özellikleri,. Garanti şartları nedir. Toptan Pazarlama yapmak isterim. Toz alma kapasitesi nedir. e-mail gönderirseniz memnun olurum.

  2. bu robota benzer bir robot görmüştüm. bu daha gelişmiş görünüyor. Aslında bunların daha gelişmişlerini yapsalar yaaa bizde rahat etsek

  3. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım. Çok kullanışlı. Ancak her bataryalı üründe olduğu gibi bu ürünün de batarya ömrü var. Ve bataryası ölünce yenisini temin edemiyorsunuz.. Arkadaşım şu an ürünü kullanamıyor. Açıkçası ben de kullanmaya korkar oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir