Evde Kendi İmkanlarınızla Kahve Yapmak

Kahve severlerin en büyük sorunlardan bir tanesi de evde kahya yapmak kahve demlemektir. Avrupa’da ve Amerika’da oldukça makul fiyatlara satılan kahveler ülkemizde oldukça yüksek fiyatlara satılmaktadır. Kahve zincirlerinde bir bardak kahve 10 liranın üzerindedir. Günde 2 bardak içtiğimizi düşünürsek aylık olarak hesapladığımızda çok yüksek bir maliyet ile karşı karşıya kalmaktayız.

Bu yazımızda sizlere evde kendi imkanlarınızla nasıl kahve hazırlayıp çok daha ucuza kahve içebileceğinizi anlatacağız. Kahve ülkemizde yetişmediğinden dolayı yurtdışından ithal edilmektedir. Yurtdışından gelen kahveler keten çuvallarla gelirler ve ülkemizde kg olarak paketlenerek satışa hazır hale getirilirler.

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi en ekonomik ucuz yöntemlerle kahve hazırlayacağız. En uygun kahve işlem görmemiş çekirdek kahvedir. Çekirdek kahve satın alarak sadece içeceğimiz zaman öğütürsek hem her seferinde taze kahve içmiş oluruz. Hemde diğer satılan kahvelere göre çok daha ucuz ücret öderiz.

sejuyen kahve öğütücü

Sizlere öğütme işini en ucuza halledebileceğiniz bu ürünü tanıtacağım. Sejuyen El tipi manuel portatif kahve öğütücü elektrik derdi olmaksızın yanınızda heryere götürebileceğiniz bu portatif alet sayesinde her daim kahve çekerek taze kahvenizi içebilirsiniz. 200 gr taze çekilmiş kahveyi haznesinde muhafaza edebilirsiniz. Yedek kavanozu sayesinde ise çekmiş olduğunuz kahveyi yanınızda taşıyabilirsiniz. Sejuyen Kahve öğütücü mekanik bir değirmen olduğundan ömür boyu sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Dişlileri ise porselenden üretilmiş olup kahvenin tadının bozulmasını önler. Bu ürünü satılan alabileceğiniz yerin linkini aşağı ya yazıyorum.

Sejuyen Kahve Değirmeni Satın Al

Kahvemizi güzel bir şekilde öğüttük sıra geldi kahvemizi demleye sizlere bu iş için yine evladiyelik ömürlük bir ürün önereceğim. İkea’da satılmakta olan french press ısıya dayanıklı kalın bir camdan üretilmiş olan bu french press oldukça kullanışlı kahvenizi uzun süreler sıcak tutmaktadır.

İkea french press Satın AL

Satın alacaklarımız bu kadar artık çekirdek kahvenizi dilediğiniz ayarda çekerek evde kendinizde mükemmel eşsiz kahveler demleyebilirsiniz. Afiyet olsun

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir