Fotoselli Lavabo Muslukları Bataryaları

Bu ürünler tek gövde ya da tezgah üzeri montajlıdır. Özellikle son yıllarda E.C.A. markalı ürünlerde su ve enerji tasarrufu ile hijyen ana hedef haline gelmiştir. Bu bağlamda teknolojik sıhhi tesisat armatürleri ürün gamı sürekli olarak genişletilirken son kullanıcıların bu konular hakkında daha da bilinçlendirilmesi öncelikle hedeflenmektedir.

Dolayısıyla ürün gamında mevcut E.C.A. fotoselli lavabo bataryalarına alternatif yeni farklı modeller ürün gamına alınmıştır. Özellikle toplu kullanım alanları ve daha sonra nihai tüketiciler hedef kitledir.

Bu ürünlerde, kullanıcıların armatür ile teması olmadığı için hijyen üst seviyededir. Özellikle alışveriş merkezleri gibi çok yoğun olarak kullanılan toplu kullanım alanlarında ” hijyen” daha da önemli olmaktadır.

Bu ürün grupları ile su ve enerji tasarrufu da sağlanıyor. Ürün, su tasarruflu olup akış debisi 3 bar tesisat basıncında 8 lt/dak. su akışına müsade ediyor. Diğer sıhhi tesisat armatürlerinde bu değer sıhhi tesisat basıncına bağlı olarak 17-18 lt/dak.lara kadar ulaşabiliyor. Yeni tip fotoselli lavabo bataryası ekonomik fiyat yapısı ile evlerde nihai tüketiciler tarafından da kullanılarak su ve enerji tasarrufu sağlanabiliyor.

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir