Hangi Model Şömine Yaptırmalıyım ?

somine

Hangi Model Şömine Yaptırmalıyım ? Şömine almaya başlamadan önce hangi çeşit ve modele karar vermelisiniz. Şöminelerde aralarında gruplara ayrılırlar.

Plazma Şömine Modeli

Yalnızca dekorasyon amaçlı tercih edebileceğiniz modern şömineler ile evinizin hiçbir ayrıntısını bozmadan çok şık görüntüler elde edebilirsiniz. Kimi zaman bir plazma havasıyla duvarınıza yaslanmış şömineniz ile misafirlerinizi çok şaşırtacaksınız. Aynı zamanda ısınmayı daplanlıyorsanız gözünüze hitap eden bir şömine kadar evinize uygun sistemli bir şömine olmasınada önem vermeniz gerekmektedir. Ayrıca seçimlerinizi yaparken şöminenizin modeli kadar ebatı konusunda da odanızın boyutlarına göre hareket etmeniz gerekir.

Elektrikli Şömine Modeli

Şömineyi sadece izlemeyi seviyorum diyenler için ise ısısından aynı şekilde faydalanacakları ve bunun için hiç zahmet göstermeyecekleri elektrikli modelleride mevcut. Evinizin hiçbir dekor parçasını kullanmadan ayrıca bir platforma gerek kalmaksızın kurulan ayaksız modern bir soba edasıyla duvarınızda asılı kalabilecek şömine modelleride müthiş bir mimari çizgiye sahip. Şömine dediğin kendisini belli eder odada azametiyle boy gösterir diyenler içinse klasik modeller her zamanki ağırlığıyla seçenekler arasına boy gösteriyor.

Modern Şömine Modeli

Bir şömine ile evinize katacağınız havanın hesabını asla yapamazsınız. Çünkü bu keyif anlatılmaz yaşanır.

somine modelleri (8)

somine modelleri (1)

somine modelleri (3)

somine modelleri (1)

şömine modelleri

şömine modelleri

şömine modelleri

, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir