Kauçuk Zemin Kaplamaları (Çocuk Oyun Alanları)

Yürümenin diğer zemin kaplamalarına göre daha konforlu olduğu Kauçuk Zemin Kaplamaları, düşmelerde vücudun aldığı darbe etkisini azaltıyor. Kauçuk Zemin Kaplamaları adımlardan ve tekerlekli aletlerden çıkan gürültüyü en aza indiriyor. Çocuk oyun alanlarında kauçuk zemin kullanımı dünyada yaygınlaşıyor. BVT, çocuk oyun alanları için Kauçuk Zemin Kaplamaları’nı üretiyor. BVT’nin çocuk oyun alanlarında uygulamasını yaptığı Kauçuk Zemin Kaplamaları sayesinde çocukların sağlıklı ve güvenli bir şekilde oyun oynayabilmesi mümkün oluyor.

Kauçuk Zemin Kaplamaları için oyun parklarında 3 metreye kadar yapılan düşme testi ise onaylandı. Kauçuk Zemin Kaplamaları’nın esnekliği düşme zedelenmelerini önlüyor.

Kauçuk karolar yoğun kullanım alanlarında, ıslak zeminlerde kaymayı engelliyor ve düşme riskini azaltıyor, bu sayede döşendiği mekanda yürüme, koşma güvenliği sağlıyor.

Kauçuk zemin kaplama malzemelerinin birçok farklı renk seçeneği ve deseni bulunuyor. Birlikte desenler oluşturularak kullanılabiliyor. Uygulanacağı alanda bulunan diğer yüzeylerle uyum içinde kullanılabiliyor.

Minimum 15 mm, maksimum 43 mm’ye kadar 50×50 cm karo kauçuk zemin kaplaması ve kilittaş serileri bulunuyor. Yeterli esneklik için en az 25 mm ürün kullanılması tavsiye ediliyor. (EN normlarına göre uygun oyun parkı zemini 43 mm ve üstü olmalı.)

Kauçuk Zemin Kaplamaları Uygulama:

Ağırlık taşıyabilen herhangi bir katman üzerine ek inşaat masrafı olmaksızın yerleştirilebiliyor. Yapıştırıcı malzeme ile kolay ve uygun maliyette uzun ömürlü yüzeyler yaratılıyor. Kenar, köşe ve emniyet kuşakları genişletilebiliyor. Kolay ve hızlı döşeniyor. Ayrıca yapıştırmadan özel ek sistemi ile demonte edilebiliyor.

Diğer Kullanım Alanları:

Kauçuk zemin çocuk oyun alanları dışında dünyada yüzlerce stadyumda, spor ve eğlence tesislerinde, okullarda ve üniversitelerde, kamu ve askeri kuruluşlarda, hastanelerde, bakımevlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde, endüstri tesislerinde, müzelerde, otoparklarda, antrenman padokları, havuz kenarları, perakende ve ulaşım tesislerinde kullanılıyor.


kauçuk zemin kaplama istanbul,kauçuk zemin kaplama nasıl yapılır,kauçuk zemin karosu,kauçuk zemin kaplama sahibinden,kauçuk zemin kaplama birim fiyat,spor salonu kauçuk zemin kaplama,blok kauçuk zemin kaplama,rulo kauçuk zemin kaplama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir