Klozet kapağı deyip geçmeyin !

klozet kapağıKlozet kapağı deyip geçmeyin çünkü artık teknoloji çok ilerlediği bu kapaklar sizin bildiğiniz kapaklar aksine suyun şiddetini sıcaklığını ve klozet kapağının sıcaklığını isteğinize göre ayarlıyor. Üst Seviyede Hijyen ve Konfor arıyorsanız doğru yerdesiniz. Modern, şık ve günümüz çizgilerini taşıyan asılı bir klozetin yanında kullanıcılara hijyenik bir şekilde 36ºC’de otomatik taharet, sıcak hava ile kurutma ve klozet içindeki istenmeyen kokuları yok edici bir sistem sunuluyor. Ayrıca istenmeyen gürültüleri önlemek maksadı ile klozet kapağı amortisörlü olarak kapanıyor. Klozete oturulduğu andan itibaren havalandırma otomatik olarak başlıyor ve bulunulan ortamda istenmeyen kokuları önlüyor. Taharet fonksiyonu düğmeye basılmasıyla başlıyor, otomatik olarak veya istek doğrultusunda son buluyor.

Taharet işleminde, taharet borusunun hareketi, suyun tazyiki ve ısısı isteğe bağlı olarak ayarlanabiliyor. basınçlı-taharet-çubuğu

Ayrıca tüm bu fonksiyonlar, istek doğrultusunda daha sonraki kullanımlar için hafızaya kaydedilip, daha sonra kullanılabiliyor. Montajı kolay, rahat ve kullanışlı bir ürün, birçok farklı klozet tipine uygun olarak tasarlandı.

Mevcut klozet kapakları çok kısa bir sürede hemen değiştirebiliyor ve kullanıcı farklı bir eve taşındığında sistem çıkarılıp yeniden kurulabiliyor.

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir