Lavabo batarya modelleri

Lavabo bataryalar hakkında aydınlatıcı bilgiler sunmaya devam ediyoruz. Lavabo bataryası seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, hangi su teknesiyle birlikte kullanılacağı ve üzerine nasıl monte edileceğidir. Bazı su tekneleri kesinlikle delinemeyeceği için, bu önemli bir ayrıntı olmuştur. Bu yüzden su tekneleri ve bataryalar birlikte satın alınmalıdır.

Ayrıca batarya alırken dikkat edilmesi gereken diğer noktalar ise; bataryaların garanti belgelerinin olması, parçalarının eksiksiz olduğunun kontrolü, gövdesinde herhangi bir deformasyon olup olmadığının kontrolü, montajı için filtreli ara muslukların bulunması, sesi azaltıcı aparat bulunması vb.dir. Bataryalar pirinç, krom, altın kaplama olabilir ve renkleri beyaz, siyah, kırmızı, gri vb. renklerde olabilir. Bataryaların boyunları düz olabilir, su teknesinin modeline göre veya kullanıcının zevkine göre değişebilir. Duvardan monteli olanların diğerlerine göre daha uzun boyunları vardır. Genellikle ortak lavabo kullanım yerlerinde fotoselli bataryalar su tasarrufu ve hijyen sağlaması açısından oldukça yaygındır. Fotoselli bataryaların oldukça ileri modelleri mevcuttur. Bu modeller arasında uzaktan kumanda ile çalışanlar, otomatik sensör ayarları, elektrikli ve pilli modelleri, ayarlanabilir su sıcaklığı, temizlik ve bakım sırasında su akışını durdurma fonksiyonu vb.dir. Lavabo bataryalarının bakımı hijyeni sağlamak ve uzun süreli kullanım açısından önemlidir. Bakterilerin en çok ürediği yerlerdendir lavabo bataryaları. Bataryanızı asit içermeyen sıvı deterjanlarla temizlemeli, ancak sert ve çizici maddeler kullanılmamalıdır. Düzenli olarak filtreler temizlenmeli veya değiştirilmelidir.

batarya modellerimizi görmek için tıklayınız

Lavabo bataryaları nın tercih edilme sıralaması, mutfak bataryaları ndan biraz farklıdır. Lavabo bataryası alırken alıcılar özellikle şu sıralamaya göre batarya satın alırlar: Fonksiyonel olması birinci sırada tercih nedeniyken, tasarım ve renk ikinci sırada yer alır. Birçok alıcı genellikle klasik lavabo bataryalarını tercih ederken, üst gelir seviyesine sahip bazı ev sahipleri de kendi tarzlarını yansıtmak için eşi olmayan tasarımlar seçerler.

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir