Panelduş

Banyoların yapısı ne olursa olsun, Panelduş’un tüm küvetlere ve duş teknelerine uygun bir modeli vardır. Konusunda 18 yıldır piyasa kalitesi belirlemede öncü rol oynayan Panelduş, İstanbul Küçükköy’de 4.500 m2’lik kapalı alanı olan kendine ait modern tesislerde üretilmektedir. Panelduş ürünlerinin pazarlama ve dağıtımı İstanbul, Ankara, İzmir’de 3 bölge müdürlüğü, Bursa ve Adana’da 2 bölge şefliği ve Antalya’da 1 distribütör firma ile yürütülmektedir. Ayrıca ülke çapında da 500’ü aşkın satış noktası ile konusunda Türkiye’nin en yaygın satış ağına sahiptir.

Piyasada satılmakda olan bir çok duşakabin markası bulunmaktadır. Daha ucuza satılan duşakabinler zamanla deforme olup verdiğiniz paranın nasılda çöpe gittiğini göreceksiniz.

Sağlıklı bir duşa kabin alırken liso 9001 ve tse belgesinin olup olmadığını mutlaka sorunuz.

, ,
One comment to “Panelduş”
  1. 1973 Doğumluyum1991 yılından bugüne dek baba mesleği olan seramikçilikle uğraşıyorum.ben sizlerle çalışmayı temenni etmekteyim.ilgilenirseniz eğer referanslarım var resimli olarak.seramik,fayans,granit,cam tuğla,betebe,cotto,dezli taş kaplama v.b işleri itina ile yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir