Renkli Tasarımlar

yeni dusakabin

Yoğun tempolu bir iş gününden sonra yenilenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken kendinizi suya teslim etmek ve suyun akıcılığı ile birlikte günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmaktır.Özellikle dar banyo alanlarında hidromasaj keyfini yaşayabilmeniz için masajlı duş sistemlerini öneriyoruz.
Alüminyum ve akrilik malzemeden üretilen masajlı duş sistemleri, küvet ve duş teknesi üzerinde kullanım seçenekleri sunuyor. Masajlı duş sistemleri üzerine ortalama bir insan boyu düşünülerek konumlandırılan jetler boyun, bel, sırt ve ayaklara masaj yapma özelliğine sahip.
Alüminyum gövdeye sahip Cosmo masajlı duş sistemi, 5.8cm derinliği, 20cm genişliği ile SÜPER İNCE bir model. 160x20cm ve 200x20cm olmak üzere iki ebadı bulunan Cosmo, 7 fonksiyonlu duş başlığı, 7 fonksiyonlu el duşu, ankastre duş bataryası ve şampuanlık gibi özellikleri ile işlevsel bir kullanım sağlıyor. Duş teknesi kullanımı için önerilen 200x20cm Cosmo’nun ayrıca katlanabilir tik oturak opsiyonu da bulunuyor.
RocaKale’nin akrilik masajlı duş sistemleri Hermes ve Naro da farklı ebatları, köşe ve düz duvarlara uygulanabilme seçenekleri ile banyolarınıza alternatif olarak sunuluyor.
Tüm RocaKale masajlı duş sistemleri su basıncı ile çalışıyor, elektrik tesisatında değişiklik gerektirmiyor. Pratik montaj sağlayan bu ürünler ile masaj keyfini banyonuza taşıyabilirsiniz.  Banyo alanınız size sınırlandırmalar getirebilir, ama siz ihtiyaçlarınızı sınırlandırmayın.

One comment to “Renkli Tasarımlar”
  1. günümüzün hastalığı stresden kurtulmak için ve rahatlamak için bire bir çözüm 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir