Su Tasarrufu Yapın

Dünyada giderek temiz su kaynaklarının tükendiği bu günlerde, bireyler olarak elimizden geleni yapmalıyız. Eskimiş ve su kaçıran eski musluklarımızı değiştirmeli eğer maddi imkanlarımız kısıtlı ise bakım ve onarımını yapmalıyız. Piyasada ve büyük marketlerde satılan su tasarruf aparatı ilede tasarruf yapmış oluruz.

Eca firmasının yeni ürünü olan Lotus serisi armatürler ile yüzde 55’e varan su tasarrufu yapmanız mümkün. Küçük bir hesap yapacak olursak eğer dakikada 18 litre yerine 8 litre su harcayan bataryalar ile yılda ortalama 26 ton su tasarrufu yapmış oluyoruz. Bir birey olarak 26 ton su harcamamış oluyoruz. Türkiyenin nüfusu 60 milyon hesaplarsak ülke olarak çok büyük bir katkı sağlamış oluyoruz .

Gelelim Eca firmasının yaptığı kampanyaya ; Lotus serisi banyo armatürler 112 YTL, Defne serisi banyo armatürler ise 105 YTL olarak satışa sunuluyor. Yılda 26 ton su tasarrufu sağlarken maximum konfor sağlayan termostatik banyo ve duş bataryaları ise 303 YTL ve 253 YTL den parekende olarak müşterilere satılmaktadır.

Sizlerde su tasarrufu yapmak isterseniz eğer size en yakın Eca bayisini öğrenmek için 0 212 251 70 06 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir