Sunshower Duşakabin , Duş alırken bronzlaşın

Sunshower duşakabinSunshower duşakabin sayesinde duşakabininiz solaryum’a dönüşüyor. Sunshower ile modern yaşam tarzına uyum sağlayarak, minimum eforla hoş ve canlı görünmek, mükemmel ve zinde hissetmek mümkün. Bu son teknoloji ürünle, Sunshower güneşin tüm faydalarını banyolara kadar getirmekle kalmıyor, aynı zamanda sıradışı ve çok fonksiyonel bronzlaşma yöntemi ile cildi duş alırken bronzlaştırıyor.

Sunshower ışını, tıpkı güneş ışınında olduğu gibi vücuttaki D vitamini oluşumunu hızlandırıyor, vücuda kalsiyum ve fosfor ihtiva ederek kemiklerin muhafazasında çok önemli bir yer teşkil ediyor. Kemik erimesi rahatsızlığı ve bu rahatsızlık ile meydana gelen depresif durum-endişe, menopoz dönemindeki hanımların sorunlarından en önemlileri. Bu yaş grubundaki hanımlara, hem bu rahatsızlıklarından arınmaları, hem de kendilerini daha zinde ve canlı hissetmeleri için, uzmanlar özellikle Sunshower ışınlarını tavsiye ediyorlar.

Günlük banyo alışkanlığı esnasında, UV ışınları ile birleşerek tenin istenilen oranda renklendirilmesi sağlanırken, ferahlık, canlılık ve güzellik vermeyi de ihmal etmiyor. Böylelikle, cildin rengi de, artık günlük bakımının bir parçası oluyor. Sunshower ürünü, CP test sertifikasına, KEMA sertifikasına GS tesciline ve CE Markasına sahip. Ayrıca Avrupa Sağlık Örgütü tarafından 28 Avrupa ülkesinde kullanımı onaylanmış.

Sunshower, elegant bir forma sahip olan kendine özgü bir tasarım ve her banyoya uygun. Lekesiz ve dikey bronzlaşmayı sağlarken, beyaz lekelerin oluşmasını da önlüyor. Suyla kullanıldığı için, terlemeyi engelliyor. Suyun UV ışını ile birlikte cilde yansımasını sağladığı için % 20 daha fazla bronzluk veriyor. Ürün çok güçlü bir filtreme sistemi olan çift UV filtresine sahip. Sunshower montajı yapıldıktan sonra, herhangi bir duş aparatı ile birlikte kullanılabiliyor. Kullanımı son derece rahat ve zahmetsiz olan Sunshower istenilen oranda, istenilen dakikaya ayarlanabiliyor. Bireysel kullanımın sağladığı ultra hijyene sahip olan Sunshower, zamandan ve mekandan tasarruf ederken, her türlü cilt tipinde de kullanılabiliyor.

, ,
One comment to “Sunshower Duşakabin , Duş alırken bronzlaşın”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir