Süpürgelik Radyatör Modelleri petekler

süpürgelikFarklı radyatör tasarımlarımdan sonra süpürgelik radyatörleri tanıtacağım. Evlerimizde bulunan süpürgelikleri evimizin dekorasyonunda hoş bir görüntü sağlar ve genellikle elektrik kablolarını süpürgeliklerin arkasından geçirerek gözükmemesini sağlarız. Peki ya doğalgaz tesisatınızın su borularınının süpürgeliklerden geçirerek radyatör peteklerine ihtiyaç kalmadan evinizi ısıtmaya ne dersiniz.

Süpürgelik Radyatörler aliminyum dan üretildiği için diğer peteklere göre daha çabuk ısınır ve ekonimizise katkı sağlar dezavantajları ise normal radyatörlerdeki gibi üzerinde ıslak çamaşırlarınızı kurutamanız. Süpürgelikler isterseniz 2 odanın arasındaki duvarları kırarak tek bir kanalla 2 odayıda ısıtabilirsiniz böylelikle borular içerisindeki sular fazla dan devirdayım yapmadan odanızı ısıtır.

Stüdyo tipi ve ufak evlerde oturanlar için oldukça kullanışlı ayrıca yerden ısıtma sistemler gibi evinizi kırıp dökmeden kolay montajı olması ayrı bir artısı. Bence su tesisatını değiştirecek olanlar ısıtmalı süpürgelik radyatör sistemine rahatlıkla geçebilirler.  Sorusu olanlar yorum gönderebilirler cevaplarım.

, , ,
3 comments to “Süpürgelik Radyatör Modelleri petekler”
  1. Merhabalar;

    Benim evim 120 metkrekare 5. kat ve 3+1.İnternette bu radyatörlerimi degistirmek icin bilgi ararken rastladım bu siteye ben evimdeki radyatörleri degistirmek istesem ne kadara mal olur acaba bana?bellki estetik bise bu.Tesisatını kim yapacak ayrıca bunun teknik servisiniz varmı?

  2. bu sistemi bir italyan firmasından görmüştüm. çok beğendim ve aradım. sizlere ulaştım. bize bu işi yapacak firma gerekli. ilk etap 54 daire. sürekli bunun devamı gelecek. bizimle çalışmak isterseniz memnun oluruz.

  3. Cam radyatörleri sizin nişantaşında ki mağazanızda görmüştüm ama bu radyatörler daha güzeller en kısa zamanda tekrar ziyaretinize geleceğim görüşmek üzere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir