Türkcell Wınn Aman dikkat

Değerli okuyucularımız sizlere buradan defalarca tarafsız bir şekilde ürün incelemerini yaptık ve yorumları size bıraktık. Şimdi sizlere aziz türk halkının nasıl kazıklandığını anlatacağım. Biliyorsunuz televizyonda ve gazetelerde aylardır hayatımızda yer iş gal eden 3G teknolojisi türkiyeye geldi ve gelmesinin ardından gsm operatör şirketleri afili reklamlarla bizi kandırmayı becerdiler. Özgür internet her yerden internete bağlanın çok hızlı yok böyle bir hızz wınnnn kopuyoruz jet hızında bağlan vb. gibi

İnsan olarak bu kampanyaları kapılmamak elde değil. İnterneti sürekli kullanan biri olarak bir tanede biz alalım da bari kabloya bağımlı kalmayalım dedim. Hay demez olaydım !!!

Turkcel’i aradım hemen adresimi bir müşteri temsilcisi gönderdi ve 24 aylık tahatütde bulunmadan wın veremıyeceklerini söledi tahattüt olmadan wın almanın imkanı olmadığından dolayı tamam dedik. Sonucunda Turkcell büyük firma güvenilir ya kağıtta yazan tahattütnamede 24 ay içinde vazgeçersem 24 aylık kampanya bedelini ödeyeceğim gibi ağır maddeler var onada tamam dedik. Sınırsız kampanyası olan wın paketini seçtim aylık 99 lira buraya kadar çok fazla sinir bozucu bir olay yok taki hat aktif olduktan sonra 2. güne kadar.

Hat açılınca büyük bir hevesle wını usb çıkışına bağladım ama sanki internetin Türkiye’ye ilk geldiği yıllardaki gibi fax modemler vardı onun gibi ben yanlış bişey yaptım dedim heraldedeyip turkceli aradım uzman arkadaş yolladılar. Uzman kişi beyefendi wınınızda arıza yok gayet düzgün çalışıyor deyince şalter attı dedim bumu 3g hızlı internet uzman sözleşmede yer alan 7. maddeyi gösterdi aynen şöyle maddeler ;

Madde 7. Turkcell hizmetin hızını düşürebilme yetkisine sahip, itiraz hakkı yoktur.
Madde 10.Kampanyadan çıkamazsınız 24 ay boyunca
Madde 14.Cihazın kaybolması,bozulası durumunda bile 24 ay abonelik ücreti ödemeye devam edilir.
Madde 15. Kampanyada tarifenizde hiç bir değişiklik yapamazsınız(yani mesela bir yıl sonra yeni aboneler için fiyat 15TL’ye indirilirse eski abone olduğundan başvuramazsın)
Madde 17. Kampanyadan çıkarsanız 24 aylık faturayı bir defada ödemek zorundasınız….
Madde 18. Turkcell ücretlere zam yapma hakkı vardır.Vergilerde artış olursa Turkcell bu artışı faturalara yansıtabilir.Yani fiyat sabit değil..

Yani 3G hızı hikaye bu yazıyı okuyupta Turkcell 3G Vınn alacam diyen varsa şayet alşın kerizliğine yanmasın ben araştırma yapmadan aldım kimsede uyarmadı bari bu konuyu yazayımda vatandaşlık görevimi yerine getireyim. Aylık 99lira X 24 ay = 2376 lira birde buna telsiz aidatı bilmem ne 2.500 tl yazık günah arkadaşlar ne diyelim bizden aldıkları bu paralar haram olsun yorumlarınızı bekliyorum.

156 comments to “Türkcell Wınn Aman dikkat”
  1. heryerde cekiyor dediler ama çekmiyor misafirliğe gelen arkadaşlarda diğer operatörlerin internetleri var dalga konusu olduk. yoksa bir benim evimdemi cekmiyor diyeceğim bu vinı 5-6 aydır hiç kulllanmıyorum evde duruyor . sözleşmede dayamışlar herşeyi …kullan kulllanma ödüyeceksin … kullanacazda cekmiyorki lanet olası şey uzatma kabloları bağladım gene olmadı … o yüzden alacaklara iyi düşünün en çok bulunduğunuz yerde daha önce deneyin derim…. yada hiç bulaşmayın… antalya side bölgesi bunlardan biri sevgili sertap gel bir çayımızı iç yemeğimizi yede bak ki çekiyor mu çekmiyor mu :))))))))

  2. bu vının anasını sikiyim oç ları 100 dk lık filimi 300 dakada izliyoruz olmaz olsun böle türkcell böyle wınn argadaşlar bende tavsiye wının a…a koyim.!!!!!!!!!!!!1

  3. arkadaşlar yurtdışından yeni geldim ve laptop uma vınn alayım dedim.turkcell kullanıcısı olduğum için hemde dedim ki istediğim yerden internete hızlı girerim dedim.Ama anasını siktiğimini vınn ı 2 günde yavaş yavaş aynı kağnı gibi internete girmeye başladı. bu amcık ağızlılar hızını düşürüyorlarmış,nerden bileyim bunların bu gavatlığını… göte giren şemsiye açılmaz misali girdi 12 ay taahhütle neyse çözüm aramak lazım.herkes gitsin bi tüketici akları ofisine bu durumdan şikayet ettiğini belirten bi dilekçe doldursun.inşallah bi işe yarar yoksaki herkes girene razı olsun… Ve son olarak turkcell ananın amına koyayım gavatlar..

  4. BEN 5 YILDIR KULLANIYOM İLK BAŞLARDA IYIYDI AMA SIMDI 1 DİŞ ÇEKİYOR MEGERSEM NET HIZINI DUSURMUSLER 12 GB LIK WINN 2.50 GB DA 1 DİŞ ÇEKİYOR.sUPER HIZLI FILAN DEĞİL TAMEMEN DOLANDIRILDIK.12.AYDA ZTN 12 AY DOLCAK VE SOZLESME IMZALAMIYCAM!!!!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir