Ucuza Amerikan Kapı Modelleri

Sevgili paneldus.org okuyucuları elimden geldiğince firmların düzenlediği kampanyalardan sizleri haberdar etmeye çalışıyorum. Sizlerde yorum yap linkinden bizlerle kampanyalı ucuz ürün haberlerini bizler ile paylaşabilirsiniz.

Koçtaş yapı marketleri düzenlediği en son kampanyada hazır üretilmiş komple ucuz Amerikan Kapı herşey dahil 120 ytl’den  satışa sundu. İnternet üzerinde yaptığım araştırmada daha uygun bir amerikan kapıya rastlayamadım. Piyasada satılan fiyat olarak en ucuz amerikan kapı tavsiyemiz koçtaş oldu.

Kapınızı koptaş’dan almanın fiyat olarak artıları olabilir fakat bildiğiniz gibi yapı marketler her üründe malzemenin montajını ve nakliyesini üstlenmiyorlar. Eğer eviniz koçtaşa yakın değilse lütfen amerikan kapı almadan birkez daha düşünün kapıların ebatları büyük olduğundan otomobilinize sığmayacağından dolayı nakliye masrafı ve yerine montajı için çağıracağınız usta maliyeti kapının üzerine ilave edeceğinizden dolayı yaklaşık olarak size 200 ytlden aşağıya gelmeyecektir. Bu yüzden evinize yakın bir kapı marketten montaj dahil 200 ytl ye size uygun bir kapı her halükarda bulabilirsiniz kapıyı eve getirmek için nakliyeci ve kapı ustası bulmaktanda kurtulmuş olursunuz.

5 comments to “Ucuza Amerikan Kapı Modelleri”
  1. hemen acilen montajı nakliyesi ve her şeyi içinde hesaplı kapı almak istiyorum.

  2. bana acilen lazım hemen alıp evime taşınmak istiyorum.
    1.banyo
    1.tuvalet
    4.ev odalarına almak istiyorum.bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir