Vitra Banyo Water Jewels serisi

Geniş renk seçenekleri ve platin sırlı alternatifleriyle banyolarda benzersiz bir atmosfer yaratan koleksiyonda; el yapımı çanak lavabolar ve çiçek motifleriyle banyolara doğal bir hava katan tabaklar bulunuyor. Water Jewels’da, banyo dekorasyonlarına benzersiz bir özgürlük sunan ve duvara dayanmasına gerek olmadan kullanılan 190×90 cm ebadında küvetler yer alıyor.

Suya dayanıklı ahşap paneliyle dikkat çeken “freestanding” küvet, özel sifonu sayesinde belli bir seviyenin üstündeki suyu gidere aktarıyor ve taşma riskini ortadan kaldırıyor. Klasik küvetlerden daha az olan yüksekliği ve daha küçük iç hacmiyle su tasarrufunu destekleyen 180×180 ve 170×75 boyutlarındaki küvet, yaşlılar ve engelliler için kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yalın tasarımıyla banyolara zarif bir hava katan 90×90 ve 100×100 ebatlarındaki Water Jewels duş teknesi, dekoratif süzgeciyle tabanda biriken suyu ve sifon kapağını gizliyor. 2.5/4 litreyle yıkama yapabilen klozetler, yavaş kapanır klozet kapakları, gizli montaj sistemine sahip ayna klozet ve bideler, estetik tasarımlarıyla göz doldururken su ve enerji tasarrufuna da imkan veriyor. VitrA, İtalyan tasarımcı Matteo Thun’un Water Jewels banyo koleksiyonunu tüketicilerin beğenisine sundu. Thun, VitrA’nın yenilikçi yaklaşımlarına uygun olarak, koleksiyonda geleneksel seramiğin yanı sıra cam, ahşap, mermer, solid gibi farklı malzemeler kullandı.

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir