Havuz Kenarı Ahşap Zemin Kaplaması

Ahşap yer döşemesi son yıllarda özellikle havuz kenarlarında ve bahçelerde sıklıkla uygulamalarda kullanılan bir malzemedir. Beton ve kalebodur zeminlere göre daha sağlıklı ve sıcaktır. 30×30 cm ve 30×60 cm olmak üzere iki farklı ebatta üretilen modüler sistem decking ahşap kaplama malzemesi, güneşe ve soğuğa dayanıklı plastik alt taşıyıcı sistem üzerine suya dayanıklı masif ahşap lataların paslanmaz çelik vidalarla sabitlenmesi ile oluşturuluyor. Özel kilit sistemi sayesinde kolay montaj imkanı sağlayan ve demonte olabilen modüler sistem decking dış mekan kaplaması özellikle havuz kenarı, teras, bahçelerin yürüme yolları gibi güneşe ve yağışa maruz kalan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılıyor.

Kolay montaj ve demontaj özelliği sebebi ile tüm dünyada oldukça popüler ve yaygın bir kullanım alanına sahip.Fiyat listemize ulaşmak için lütfen bizi arayınız.

ahşap yer döşemesi fiyatları, dış mekan ahşap zemin kaplama fiyatları, ahşap zemin kaplama m2 fiyatları, geçmeli ahşap yer karosu, ahşap yer karosu ikea, ahşap görünümlü dış mekan zemin kaplama, balkon yer döşeme çeşitleri, dış mekan yer döşemesi,

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *